Over de GGC

Onze club is een rayon van de Nederlandse Grasparkieten Club (NGC). De NGC is aangesloten bij de World Budgerigar Organisation, dit is de wereldwijde overkoepelende organisatie van de meeste landelijke grasparkietenclubs.

Ons clubgebouw waar we maandelijks samenkomen staat in Brummen.

De club heeft veel leden en bij elkaar houden al die actieve leden heel veel Engelse Grasparkieten.

De Gelderse Grasparkieten Club maakt als rayon onderdeel uit van de Nederlandse Grasparkieten Club. De Nederlandse Grasparkieten Club is weer aangesloten bij de World Bugerigar Organisation.

De Gelderse Grasparkieten Club heeft actieve leden. Maandelijks komen we bij elkaar om onder het genot van een hapje en drankje onze kennis te verrijken en of te verspreiden. Wij vinden onze club de leukste en gezelligste grasparkieten club van Nederland.

Hoezo violet?